Електроліз відбувався протягом 30 хв. при силі струму 25 А . За цей час на катоді виділився шар металу масою 15 г. Який електрохімічний еквівалент отриманого металу ?​

Мне0нужна0помощь Мне0нужна0помощь    2   26.05.2020 18:20    4

Ответы
lisovasvitlana15 lisovasvitlana15  06.08.2020 15:02

3,3 * 10^-7 кг/А*с

Объяснение:

Дано:

t= 30хв = 1800с

I= 25 A

m= 15г = 0,015кг

Решение

m=k*I*t  ==>  k=m/I*t

k= 0,015 кг/ (25A* 1800с) = 3,3 * 10^-7 кг/А*с

ответ: 3,3 * 10^-7 кг/А*с

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика