Двигун залізничного потяга розвиває потужність 55000 Вт за який час двигун потяга виконає роботу 1 МДж (в секундах)

Romikkk1 Romikkk1    2   27.04.2020 19:20    1

Ответы
виола153 виола153  13.10.2020 23:32

18с

Объяснение:N=A/t         t=A/N

A=1МДж=1000000Дж

t=1000000/55000=18с

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика