Два стержні шарнірно з`єднані так, як показано на рисунку, і прикріплені до стіни. до них підвішений вантаж, маса якого 2,5 кг. ав = 5 см, вс = 4 см. уважайте, що g = 10 м/с², а стержні невагомі. визначте:
1)силу пружності в стержні ас;
2)силу пружності в стержні вс.