Два , що мають опори 3 і 6ом, з'єднали паралельно й підключили до джерела постійної напруги 12в. якою є сила струму в колі?

darkhun darkhun    3   18.09.2019 03:40    1

Ответы
ALLAHJIJA ALLAHJIJA  04.08.2020 10:49
R{1} = 3 Ом
R_{2} = 6 Ом
U=12 B
I-?
I= \frac{U}{R}
R= \frac{ R_{1}* R_{2} }{ R_{1} + R_{2} } = \frac{3*6}{3+6} = \frac{18}{9} = 2 Ом
I= \frac{12}{2} = 6 A
ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика