Два паралельно з'єднані резистори підключили до мережі з напругою 6В. Опір першого резистора дорівнює 2 Ом, сила струму в другому резисторі дорівнює 1А. Визначте опір другого резистора, силу струму в першому резисторі, а також загальний опір

tyrko24111995 tyrko24111995    3   31.03.2020 19:22    13

Ответы
magasadrudinov magasadrudinov  12.10.2020 10:53

Сила тока в R₁:

           I₁ = U/R₁ = 6 : 2 = 3 (A)

Сопротивление резистора R₂:

          R₂ = U/I₂ = 6 : 1 = 6 (Ом)

Общее ток в цепи:

          I = I₁ + I₂ = 3 + 1 = 4 (A)

Общее сопротивление цепи:

          R = U/I = 6 : 4 = 1,5 (Ом)

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика

Популярные вопросы