Єдва бруски: мідний та алюмінієвий. об’єм одного з цих брусків на 50 см3 більший, ніж об’єм другого, а маса на 175 г менша, ніж маса другого. які об’єми та маси брусків? густина міді 8900 кг/м3, густина алюмінію 2700 кг/м3. іть умаляюю

KristinaE16 KristinaE16    3   08.08.2019 00:20    0

Ответы
я2двойшник я2двойшник  04.10.2020 04:02

m(м)-m(а)=175.

А так как m=p*V, то мы получаем выражение

p(м)*V(м)-p(а)*V(а)=175.

Плотность нам известна, значит.

8,9*V(м)-2,7*V(а)=175.

Так как объем меди меньше, то:

8,9 *(V(а)-50)-2,7*V(a)=175

8,9V(a)-445- 2,7V(a)=175

6,2V(а)=620

V(a)=100, V(м)100-50=50.

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика