Дорогою повзе удав завдовжки 12 м, а по удаву від голови до хвоста скаче папуга. швидкість удава відносно дороги дорівнює 2 м/с, а швидкість папуги відносно удава 3 м/с. який шлях відносно дороги пройде папуга, доки доскаче від голови удава до його хвоста?

kristos24052006 kristos24052006    2   09.08.2019 08:40    15

Ответы
ЕкатериночкаI ЕкатериночкаI  04.10.2020 06:55
По первому - попугай доскачет за 12м     /       3м. с=4 сек.
удав проползёт 4*2=8 м.
плюс сам удав 12 м 12+8=20 м.
ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика