До ть будь ласка! У провіднику за 30 хв проходить електричний заряд 3,6 Кл.
Визначите опір провідника, якщо напруга 12 B.

erenyeger2398 erenyeger2398    2   20.02.2021 18:41    0

Ответы
Хз444542 Хз444542  22.03.2021 21:21

ответ:24 Ома

Объяснение:t=30 хв = 1800 c

q= 3.6 кКЛ = 3600 Кл

U= 12 В.

R=?

I=q/t

R=U/I = U*t / q = 12*3600 / 1800 = 24 Ома

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Гульшат11111111 Гульшат11111111  22.03.2021 21:21

6000 Ом

Объяснение:

Дано:

t = 1800 c

U = 12 B

q = 3,6 Кл

1)I = 3,6 Кл/1800 с = 0,002 А

2)R = 12 B/0,002 A = 6000 Ом = 6 кОм

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика