ДО ІТЬ БУДЬ ЛАСКА провідник зі струмом силою 14ампер поміщений у магнітне поле з індукцією 0.05 Тл. З якою силою діє поле на провідник довжиною 50 см розміщений під кутом 90 градусів. Чому дорівнює сила коли провідник зі струмом розміщений вздовж лінії магнітної індукції поля
Объяснение:
Дано:
I = 14 А
B = 0,05 Тл
l = 50 см = 0,5 м
<α = 90°
Знайти:
Розв’язок:
sin(α) = sin(90°) = 1
Відповідь: