До кінця стержня завдовжки 10 см і масою 10 кг підвісимо вантажі 40 і 10 кг . де необхідно встановити стержень щоб він перебував у рівновазі?

gorbovaekateri gorbovaekateri    2   02.10.2019 19:20    8

Ответы
YankaManky YankaManky  09.10.2020 12:24

L1/L2=m2/m1

40/10=L1/L2

4L1=L2

8L1=2L2

Отже, L1=8см, L2=2см

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика