До генератора з е.р.с. 127 в і внутрішнім опором 4,5 ом приєднали нагрівальний елемент з опором 8,2 ом. визначити силу струму в колі і спад напруги на генераторі

Dashka250715 Dashka250715    1   18.05.2019 15:20    2

Ответы
RDD1 RDD1  30.09.2020 20:32

Я не говорю по-украински :(

 

Дано:

Е=127В

r=4.5Ом

R=8.2Ом

 

Найти:

I (сила тока) - ?

U (напряжение) - ?

 

I = E/(R+r) = 127B/(8.2Ом+4.5Ом) = 10А

U = IR = 10A*8.2Ом = 82В

 

ответ: 10А; 82B

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика