Для зварювання був застосований газ, що знаходився в балоні об’ємом

= 25 л при температурі t 1 = 27℃ і тиску P1 = 20,2 МПа. Скільки газу було

використано, якщо тиск в балоні став P 2 = 4,04 МПа, а температура t2 = −23℃?

Молярна маса газу 26 г⁄моль

martin37 martin37    3   17.04.2020 21:18    0

Другие вопросы по теме Физика