Для нагрівання тіла від 10 °с до 30 °с було витрачено 24 кдж теплоти. з якого матеріалу виготовлене тіло, воно має масу 5 кг?

austry1337 austry1337    3   13.09.2019 04:40    5

Ответы
dms30445p0a743 dms30445p0a743  07.10.2020 11:06
Q=cm(t1-t2)
с=Q/m(t1-t2)=24000/5*(30-10)=24000/100=240
ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика