Для нагрівання металевого бруска масою 2 кг на 10 °с знадобилося 8000 дж теплоти. з якого металу зроблений брусок

makskatya20 makskatya20    1   29.09.2019 23:40    9

Ответы
NikishK NikishK  09.10.2020 04:04
Q=mcT
c=Q:(mT)
c=8000Дж:(2кг•10гр.Цельсия)=400Дж/кг•гр.Цельсия=0,4кДж/(кг•гр.Цельсия)-Медь
ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика