Для електричної схеми знайти силу струму у колі змінного струму. Напруга на затискачах кола U = 120 В. Опори R = 30 Ом, XL =100 Ом, XC = 60 Ом?

valeriybalybin valeriybalybin    2   25.02.2021 20:39    0

Другие вопросы по теме Физика