Ідеальна теплова машина має ККД р = 60 %. У скільки разів кількість теплоти, що одержує робоче тіло від нагрівника, більша за кількість теплоти,
що віддає робоче тіло холодильнику ?
Відповідь: у 2,5 рази.

maninigorek maninigorek    3   10.12.2021 19:34    1

Ответы
1980а1980 1980а1980  30.01.2022 19:48

2.5

Объяснение:

n=0.6 (60%)    Tн/Тх=?

===

n=(Tн-Тх)/Тн

Тн/Тх=1/(1-n)1/(1-0.6)=2.5

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика