"Ділянка кола, що складається з двох паралельно з'єднаних резисторів, підключили до джерела струму. Сила струму 1 = 400мА (мілі Ампер); Сила струму 2 = 1,2А(Ампер); Сила струму 3 = 75 Ом. Визначити R кожного резистора.​

Top4ik80 Top4ik80    2   06.09.2020 16:48    1

Другие вопросы по теме Физика