Cила 100 н надає тілу прискорення 60м/с"2 , якого прискорення надасть цьому тілу сила 300н.

crazyhack104 crazyhack104    2   14.09.2019 06:50    1

Ответы
дстмсдрлпоа дстмсдрлпоа  07.10.2020 13:38
Дано: F1=100H   F2=300H   a1=60 м/с^2
знайти: m-? a2-?
F=am    m=F/a  a=F/m
m= 100/60= 1.67 кг
a2=300/1.67= 180 м/с^2
ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика