Чому дорівнює струм короткого замикання джерела з ерс 5.5 в зовнішнім опором 4 ом і внутрішнім опором 0.5ом

Kakation Kakation    2   02.09.2019 15:00    0

Ответы
Era2008 Era2008  06.10.2020 12:32
E=5.5 B   R=4 Ом   r=0.5 Ом   Iкз=?
===
Iкз=E/r=5.5/0.5=11 A
ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика