Чому дорівнює радіус планети, якщо перша космічне швидкість на її поверхні дорівнює 5 км/с, а прискорення вільного падіння 2,5 м/с2

JetMinegrifer JetMinegrifer    1   25.11.2021 22:02    0

Ответы
XУЙ228228 XУЙ228228  31.12.2021 15:33

Объяснение:

V = 5 км/с = 5000 м/с

g = 2,5 м/с²

R - ?

V = √(gR) - формула первой космической скорости

V² = gR

R = V² / g

R = 5000² / 2,5 = 10000000 м (или 10000 км)

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика