Через конденсатор з ємністю С=0,1 мкФ проходить струм, діюче значення
якого I=0,5 А. Частота джерела f=500 Гц. Визначити діюче і амплітудне значення
напруги на конденсаторі і його опір. Записати закон змінення струме на
конденсаторі, якщо ψ u =0.

км2002 км2002    2   26.03.2020 11:18    0

Другие вопросы по теме Физика