Біле світло падає під кутом 45º на мильну плівку (n = 1,33). При якій найменшій товщині в мкм (1 мкм = 10-6 м) плівка буде зеленою (λ = 555 нм) у відбитому світлі? Відповідь заокруглити до тисячних.

lolaaaaa2 lolaaaaa2    2   08.06.2021 11:58    0

Другие вопросы по теме Физика