Автомобіль тягнуть горизонтально з постійною швидкістю р= 5 м/с. При переміщенні автомобіля на відстань І= 1,5 км виконано роботу 4 = 9-10^5Дж. Визначити
натяг троса і потужність, що розвивається при буксируванні

SeaN014 SeaN014    2   03.12.2021 21:53    0

Другие вопросы по теме Физика