Автомобіль спочатку їхав 80 км зі швидкістю 60 км/год, а потім проїхав ще 220 км зі швидкістю 120 км/год. Знайдіть середню швидкість автомобіля на всьому шляху.
1) час на першій ділянці: 80км/ 60км/год = 4/3год; час на другій ділянці: 220км/120км/год = 11/6 год. Увесь час: 4/3 + 11/6 =19/6год. Тепер середня швидкість: (80+120км) / (19/6год) = 1800/19км/год приблизно: 94,7км/год.
Объяснение:
1) час на першій ділянці: 80км/ 60км/год = 4/3год; час на другій ділянці: 220км/120км/год = 11/6 год. Увесь час: 4/3 + 11/6 =19/6год. Тепер середня швидкість: (80+120км) / (19/6год) = 1800/19км/год приблизно: 94,7км/год.