Автомобіль рухається зі швидкістю 60 км/год. Визначте імпульс автомобіля, якщо його маса 2т.Відповідь записати цілим числом

Oleg000123 Oleg000123    2   16.05.2021 02:50    0

Ответы
dianaism38 dianaism38  15.06.2021 02:53

Дано: V=60 км/ч=60*1000 м/3600 с=16,(6) м/с; m=2 000 кг; р - ?

p=m*V

р=16,6667*2 000=33333,(3)≈33 333 кг*м/с   -   это ответ.

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика