Автомобіль масою 500 кг, що знаходиться в стані спокою, розганяється і за 5 с досягає швидкості 10 м/с. визначте рівнодійну всіх сил, що діють на автомобіль під час розгону.

Darya4567 Darya4567    2   15.09.2019 06:40    3

Ответы
davlud1974 davlud1974  21.08.2020 08:49
Ускорение:
a = (V - V₀) / t = (10 - 0) / 5 = 2 м/с²

F = m*a = 500*2 = 1 000 Н     или    1 кН
ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика