90 ! в ідеальному коливальному контурі у деякий момент часу енергія магнітного поля в 3 рази більша, ніж енергія магнітного поля.визначити значення цих енергій і значення напруги в цей момент,якщо ємність конденсатора 20 мкф, а максимальна напруга на ньому 100 в.
Объяснение:
Общая энергия
W=C*U^2 / 2 = 20*10^-6 *100 /2 = 1*10^-3 Дж
Для конденсатора
Wc=W/4=1*10^-3 /4 =0.25*10^-3 Дж
Для катушки
Wl=W*3/4=3*10^-3 /4 =0.75*10^-3 Дж
Внимание!
енергія магнітного поля в 3 рази більша, ніж енергія магнітного поля
ответ дан если энергия магнитного поля выше, чем энергия электрического. Если в задании наоборот, просто поменяейте местами буквы Wc и Wl.