7. На малий поршень гідравлічної машини діє 120 Н. Вантаж якої маси може підняти великий поршень? Площі поршнів дорівнюють відповідно 20 і 300 см?. ( )

StasSav06 StasSav06    3   14.05.2023 09:30    3

Ответы
Tbdtbd Tbdtbd  14.05.2023 09:31

180кг

Объяснение:

F2/F1=S2/S1

m2g/m1g=S2/S1

m2g/120Н=300см²/20см²

m2g/120Н=15

m2g=120H*15H

m2g=1800H

m2=1800H/g

m2=1800H÷10Н/кг

m2=180кг

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика