40 : тіло почало зісковзувати з похилої площини висота ті довжина якої становлять 30 і 50 м відповідною коефіцієнт тертя ковзання дорівнює 0,25. визначте прискорення та час руху тіла похилою площиною

Timoxin Timoxin    3   02.10.2019 11:01    1

Ответы
Gasdsa Gasdsa  09.10.2020 11:36

h=30 м    L=50 м    μ=0,25   a=?

===

Проекции сил

m*g*sinα - μ*m*g*cosα=m*a  (Ось вдоль наклонной)

a=g*(sinα - μ*cosα)

sinα=h/L=30/50=0.6

cosα=√(L²-h²)/L=√(50²-30²)/50=0.8

a=10*(0.6*0.25*0.8)=4 м/с²

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика