4. шматочок У калориметрі з водою (маса води 100г) при температурі =20°С поміщають льоду при температурі to=0°С. Калориметр разом із сумішшю нагрівають за до нагрівача сталої потужності. Зміна температури води з часом показана на малюнку 3. Визначити масу льоду. Питома теплоємність води с=4,2-10°Дж/(кг°C); питома теплота плавлення льоду =330-10 Дж/кг.

246691 246691    2   04.12.2021 10:58    1

Другие вопросы по теме Физика