4. Бала серіппені 400 Н күшпен созды. Бала қандай жұмыс істеді және қанша істеді? Серіппенің қатаңдығы 10 000 Н/м.

nikitakoshelevozt3ef nikitakoshelevozt3ef    3   24.01.2021 18:40    3

Ответы
samikzaki samikzaki  23.02.2021 18:46

F=400N

k=10000N/m

A=?

A=(kx^2)/2

x=F/k=400/10000=004

A=10000*0.0008=8Дж

Объяснение:

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика