100 ! снаряд масою 50 кг який рухався зі швидкістю 450 м/с, потрапляє у платформу масою 8 т, що рухалась назустріч снаряду зі швидкістю 10 м/с. з якою швидкістю буде рухатись платформа після зіткнення зі

kiyash98 kiyash98    3   24.09.2019 06:50    1

Ответы
shipashka shipashka  08.10.2020 14:20
Дано:  
m снаряда = 50 кг 
v снаряда = 450 м/ с 
m платформы = 8 т = 8000 кг 
v платформы = 10 м/с 

Найти: V  - ? 

Закон сохранения импульсов + движение навстречу ( поэтому будем подставлять в формулу "-") : m платформы ·v платформы +m  снаряда ·v снаряда  = (m платформы +m снаряда)·v
V = (m платформы·v платформы - m снаряда·v снаряда ) / (m платформы+m снаряда ) = (8000*10-50*450) /( 8000+50) = 7,1 м/с  

ответ: 7,1 м/с
ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика