1)якою є корисна потужність підйомника, що піднімає відро масою 12 кг на висоту 16м за 8с?
2)тіло масою 100 кг, що перебувало в спокої, під дією сталої сили набуло за 10с кінетичної енергії 31,25 кдж. яким є модулем сили?

avinokurova3alina avinokurova3alina    1   18.11.2019 14:45    5

Ответы
МаркРешетов МаркРешетов  10.10.2020 13:59

№1

N=mgh/t

N=12*10*16 Дж/8 с=240 Вт

№2

Ек=mV²/2; V²=2Ek/m; V=√(2Ek/m)

V=Vo+at; Vo=0; V=at; a=V/t

F=m*a=m*V/t=m√(2Ek/m)/t=√(2Ek*m)/t

F=√(2*31250*100)/10=

√(2*31250)=√62500=10√625=250 H  -  это ответ.

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика