Визначено,що пидприемство мае сплатити податок на прибуток у обсязи 70 тис.умов.од.прибуток становив 250 тис.умов.од.якою е ставка оподаткування? який прибуток залишиться в розпорядженни пидприемства?

Neу4 Neу4    3   01.06.2019 15:50    0

Ответы
miragrrr miragrrr  02.07.2020 18:26
250000 - 100%
70000   - х%
х = (70000*100):250000
х=28%
Ставка - 28%
Залишилось у розпорядженні 72% доходу
72% = 250000-70000=180000
ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Экономика