Споживач витратив 245 грн. на придбання печива і цукерок.Ціна 1 кг цукерок - 40 грн, а 1 кг печива - 25 грн. За даними таблиці розрахуйте обся цукерок і печива, який придбав споживач й отриману загальну корисність (в ютилях). Дати пояснення щодо розв'язання. Q                  TU                 MU
1                    50                 16
2                    75                 26
3                    90                 34
4                    100               39
5                    105               43​

niknem111 niknem111    1   23.10.2020 17:22    9

Другие вопросы по теме Экономика