40 1 .до зростання ціни на 20% в магазині продавалося щодня 20 літрів молока.коефіцієнт точкової еластичності попиту за ціною молока дорівнює 0.8 .скільки молока продавалося після подорожчання? 2.поясніть рішення власника магазину підняти ціну на товар з 300 грн. до 350грн. за одиницю,якщо обсяг попиту при цьому зменшився з 200 проданих одиниць товару до 180. 3.продавець, змінивши ціну товару з 400 гривень до 380 гривень,одержав виручку в розмірі 209000 гривень,що на 4.5% більша ,ніж виручка старої ціни.визначте коефіцієнт точкової еластичності попиту.

еваСИЛ еваСИЛ    1   24.08.2019 15:50    1

Ответы
kozarmarjna15 kozarmarjna15  20.08.2020 14:58
2.

Решение:

Цена возросла: 350/300*100% - 100% = 16,7%

Спрос увеличился: 180/200*100% - 100% = -10%

Эластичность спроса по цене: -10/16,7 = -0,6 - спрос неэластичен.

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Экономика