Перпендикулярно до ліній магнітної індукції поля Землі величиною В=1,3·10-5 Тл влітає космічна частинка зі швидкістю v=620 км/с. Маса частинки mч=2,2·10-27 кг, а її елементарний заряд qч=1,9·10-19 Кл. Визначити величину сили Лоренца, що діє на частинку, і радіус кривизни її траєкторії.

fatima52 fatima52    1   10.06.2020 11:41    1

Другие вопросы по теме Другие предметы