Купили 4 кг карамелі та 3 кг шоколадних цукерок. Середня ціна куплених цукерок - 34,5 грн. за 1 кг. Скільки коштує 1 кг карамелі, якщо 1 кг шоколадних цукерок коштує 52,5 грн.?
Оскільки середня ціна 7 кг куплених цукерок становить 34,5 грн. за 1 кг,
то всього витратили 7 • 34,5 = 241,5 грн.
За шоколадні цукерки заплатили 3 • 52,5 = 157,5 грн.,
значить за карамелі 241,5 - 157,5 = 84 грн.
Тоді 1 кг карамелі коштує 84 : 4 = 21 грн.
Оскільки середня ціна 7 кг куплених цукерок становить 34,5 грн. за 1 кг,
то всього витратили 7 • 34,5 = 241,5 грн.
За шоколадні цукерки заплатили 3 • 52,5 = 157,5 грн.,
значить за карамелі 241,5 - 157,5 = 84 грн.
Тоді 1 кг карамелі коштує 84 : 4 = 21 грн.