Кілограм цукерок коштує 24 грн, а кілограм печива - у 2 ра зи дешевший від цукерок. Скільки коштують 6 кг печива?

KateBytorova KateBytorova    3   17.04.2019 01:10    1

Ответы
9438dima 9438dima  17.04.2019 01:10
Відповідь:

1) 24 : 2 = 12 (грн) - коштує кілограм печива.
2) 12 • 6 = 72 (грн) - коштують 6 кг печива.
ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Другие предметы