До їдальні завезли 4 мішки картоплі по 30 кг. За 2 дні витратили 1/3 цієї картоплі. Скільки кілограмів картоплі залишилося?

Zasxca Zasxca    3   17.04.2019 00:50    6

Ответы
Будина05 Будина05  17.04.2019 00:50
Розв’язання:
1 спосіб.
30 • 4 = 120 (кг) - завезли картоплі до їдальні.
120 : 3 • 1 = 40 (кг) - витратили картоплі.
120 – 40 = 80 (кг) - залишилося картоплі.
2 спосіб.
30 • 4 = 120 (кг) - завезли картоплі до їдальні.
Оскільки витратили 1/3 цієї картоплі, то її залишилося 1-1/3=2/3, тому знаходимо 2/3 всієї картоплі.
120 : 3 • 2 = 80 (кг) - залишилося картоплі.
Відповідь: 80 кг.
ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Другие предметы