В одній молекулі ДНК кількість аденіну (А) становить 24% від загальної кількості нуклеотидів. Визначити відсотковий вміст кожного з решти видів нуклеотидів.

ekaterinabajewa ekaterinabajewa    2   09.12.2020 10:10    1

Ответы
tarlavinEgor tarlavinEgor  08.01.2021 10:17

По закону комплементарности

А=Т Т=А

Г=Ц Ц=Г

А= 24%

Т=24%

Г-Ц=52%

Г=52/2 = 26%

Ц=Г=26%

                                                     

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Биология