Зошит коштує х грн, а щоденник у грн. Разом вони коштують 3 грн. За два щоденника заплатили на 3 грн більше ніж, за три зошити. Скільки коштує
один зошит і один щоденник?Скласти і записати два рівняння, які утворюють
систему рівнянь, що відповідає умові задачі.​

3523512 3523512    1   28.04.2021 09:48    1