за з кг апельсинів і 3 кг бананів заплатили 39 грн,а9 кг апельсинів дорожчі за 5 кг бананів на 30 грн скільки коштує 1 кг апельсинів і скільки коштує 1 кг бананів?

Katialka11 Katialka11    1   18.05.2021 12:16    0

Другие вопросы по теме Алгебра