За три морозива і дві шоколадки Iра заплатила 11 грн 20 коп. Шоколадка дорожча від морозива на 1 грн 10 коп.що одне морозиво коштує х грн, а одна шоколадка -у грн?​

Ананасяя Ананасяя    1   29.04.2021 13:41    0

Другие вопросы по теме Алгебра