За 7 кг апельсинів і 2 кг бананів заплатили 52 грн. Скільки коштує 1 кг апельсинів і 1 кг бананів, якщо 2 кг апельсинів на 3 грн дешевші за 3 кг бананів.

Dеn4ik Dеn4ik    2   27.04.2020 09:51    4

Другие вопросы по теме Алгебра