За 5кг цукерок і 4кг печива заплатили 60грн. Скільки коштує 1 кг цукерок і один кг печива, якщо 3кг цукерок дорожчі за 2кг печива на 14 грн.

Lera6807 Lera6807    2   26.05.2020 20:42    2

Ответы
Eduardo0192837465 Eduardo0192837465  26.05.2020 21:30

Відповідь:Лчлчдчддвдвдвдв дададада

Пояснення:

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Алгебра