За 3 лінійки і 5 олівців заплатили 7 грн .60 коп. Скільки коштує один олівець і одна лінійка,якщо 4лінійки дорожчі за 3 олівці на 2 грн.40 коп.

vladmankyta vladmankyta    3   27.04.2021 21:50    0

Другие вопросы по теме Алгебра