За 2 кг печива і 1,5 кг цукерок заплатили 57 грн. Скільки коштує 1 кг печив
якщо він дешевший від 1 кг цукерок на 10 грн.?

neverr neverr    1   23.04.2020 19:27    1

Другие вопросы по теме Алгебра