Із двох пунктів, розташованих на відстані 60 км, одночасно назустріч один одному з постійними швидкостями вирушили пішохід та велоси педист. Швидкість руху пішохода дорівнює 4 км/год. З якою швидкістю має рухатися велосипедист, щоб його зустріч із пішоходом відбулася не пізніше ніж через 3 год після початку руху?

MeBloger MeBloger    3   18.02.2021 21:34    2

Ответы
hannahmcdanielp06qjt hannahmcdanielp06qjt  20.03.2021 21:34

А 60 км В

> 4 км/ч                             t = 3 ч                              ? км/ч <

.

1) 4 · 3 = 12 км - пройдёт пешеход за 3 часа;

2) 60 - 12 = 48 км - проедет велосипедист за 3 часа;

3) 48 : 3 = 16 км/ч - скорость велосипедиста.

.

Пусть х км/ч - скорость велосипедиста, тогда (х + 4) км/ч - скорость сближения. Уравнение:

(х + 4) · 3 = 60

х + 4 = 60 : 3

х + 4 = 20

х = 20 - 4

х = 16

Вiдповiдь: 16 км/год має рухатися велосипедист.

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Алгебра