Відстань між двома пристанями 48 км.катер подолав її за течією на 1 год швидше, ніж за течією. швидкість течії річки 4 км.год. знайти швидкість катера

wifaretaba wifaretaba    1   20.05.2019 14:30    1

Ответы
bobkovaolesya bobkovaolesya  14.06.2020 00:46

Швидкість катера - х км/ год, тоді

 за течією  -  х+4, а проти течії  - х-4

 

рівняння:

48/(х-4) - 48/(х+4)= 1
48(х+4)-48(х-4)=(х-4)(х+4)
48х+192-48х+192=х2-16
х2=192+192+16

х2=400
 х=20км/ год - швидкість катера

Відповідь: 20 км/ год.

 

 

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Алгебра